JABR053WN • Product beschikbaar
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Raffia Macramé Wall Deco - White NaturalJABR053WN • Product beschikbaar |
€ 124,95 | Start 04/05/2026 | Voeg toe |
Dit prachtige wanddecoratiestuk is handgemaakt met witte katoenen macramé en raffia. De natuurlijke aantrekkingskracht en rustige kleurencombinatie maken de perfecte mix van bohemien en kustgebieden. Het zal een geweldige blikvanger zijn op elke blinde muur in je interieur.
| Vorm | Ronde |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Gras |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 3cm |
| width | 60cm |
| length | 60cm |
| weight | 1,100gr |
| Barcode/EAN | 7438246124113 |
| SKU | JABR053WN |