| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Raffia Juju - BlackJABR004B-50 • 5 op voorraad |
€ 98,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Onze prachtige raffia wanddisplay is een echte bohemien schoonheid om elke muur in je interieur, overdekt terras of tuin te versieren.
| Materiaal | Raffia |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Ronde |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 50cm |
| width | 5cm |
| length | 50cm |
| weight | 500gr |
| Barcode/EAN | 7438246044091 |
| SKU | JABR004B-50 |