INIE001BCo-35x100 • 169 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Oh My Gee Cushion Cover - Black Copper - 35x100INIE001BCo-35x100 • 169 op voorraad |
€ 89,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Breng diepte en warmte in je ruimte met de Oh My Gee kussenhoes in zwart en koper. Handgeverfd katoen zorgt voor een zacht, aards gevoel, terwijl de opvallende tinten voor een opvallend contrast zorgen.
De lange, strakke vorm past perfect op banken, bedden of lage stoelen, terwijl de opvallende zwarte en kopertinten een geaarde boho-sfeer toevoegen aan je woonkamer, slaapkamer of overdekt terras. Verkrijgbaar in meerdere maten, dus gemakkelijk te mixen en matchen, zodat het bij uw ruimte past.
Het kusseninzetstuk is niet inbegrepen, maar in onze winkel kun je gemakkelijk het perfecte exemplaar vinden om de look compleet te maken. Elke hoes is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zijn eigen kenmerkende textuur en kleurvariaties, waardoor elke hoes speciaal is.
Let op: kussenvulling wordt niet meegeleverd.
| Materiaal | Katoen |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | India |
| height | 10cm |
| width | 100cm |
| length | 35cm |
| weight | 1,700gr |
| Barcode/EAN | 7438246117139 |
| SKU | INIE001BCo-35x100 |