INPG002Ch-30x50 • 70 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Six Panel Leather Cushion Cover - Choco - 30x50INPG002Ch-30x50 • 70 op voorraad |
€ 74,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Ons chocoladekleurige leren rechthoekige Six Panel-kussen voegt een stijlvol textuurelement toe aan uw stoffering. Een onmisbaar stuk om een chique sfeer toe te voegen aan je woonkamer, slaapkamer of zelfs in de tuin of overdekt terras. Eindeloze mogelijkheden passend bij jouw persoonlijke interieurstijl. De voorkant van de kussenhoes is gemaakt van zacht kalfsleer, terwijl de achterkant van zachte stof is. Binnenkussen niet inbegrepen!
Let op: kussenvulling wordt niet meegeleverd.
| Materiaal | Leer |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | India |
| height | 2cm |
| width | 50cm |
| length | 30cm |
| weight | 140gr |
| Barcode/EAN | 7438246187194 |
| SKU | INPG002Ch-30x50 |