BA034NB-L-60x60 • 49 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Raffia Cushion Cover Square - Natural Black - 60x60BA034NB-L-60x60 • 49 op voorraad |
€ 74,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Een huis in villastijl moet! Ons handgeweven Raffia-kussen voegt een prachtig textuurelement toe aan uw stoffering. Een onmisbaar stuk om een boho touch te geven aan je interieur, tuin of terras. Eindeloze mogelijkheden...Binnenkussen niet inbegrepen!
Let op: kussenvulling wordt niet meegeleverd.
| Materiaal | Raffia |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 10cm |
| width | 60cm |
| length | 60cm |
| weight | 1,250gr |
| Barcode/EAN | 7438246129156 |
| SKU | BA034NB-L-60x60 |