BAJN100N-30x50 • 2 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Raffia Cushion Cover Rectangular - Natural - 30x50BAJN100N-30x50 • 2 op voorraad |
€ 59,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Omarm de warmte van de natuur met deze rechthoekige kussenhoes. Dit stuk is handgeweven van natuurlijke raffia en brengt de schoonheid van organische texturen in je huis.
Het formaat 30x50 past perfect op uw bank, bed of zelfs een buitenstoel en voegt een vleugje relaxte elegantie toe aan elke ruimte. De rijke, aardse tinten en het zachte weefsel creëren een gezellige sfeer die uitnodigt tot ontspanning. Alle stukken zijn handgemaakt van natuurlijke materialen, dus subtiele variaties in toon, weefsel of vorm kunnen voorkomen en maken deel uit van hun schoonheid.
Let op: kussenvulling wordt niet meegeleverd.
| Materiaal | Raffia |
| Taal | Engels |
| Kleur | Beige |
| Gemaakt in | Indonesia |
| Waarden | Handmade, Organic, Non-toxic, Natural-resources |
| height | 10cm |
| width | 50cm |
| length | 30cm |
| weight | 260gr |
| Barcode/EAN | 7438245993994 |
| SKU | BAJN100N-30x50 |