INIE001BCo-30x50 • 119 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Oh My Gee Cushion Cover - Black Copper - 30x50INIE001BCo-30x50 • 119 op voorraad |
€ 49,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Verhoog uw ruimte met de rijke tonen van de oh mijn gee -kussenhoes in zwart en koper. Gemaakt van met de hand geverfde katoen, brengt het diepte, zachtheid en een ambachtelijke aanraking naar elke kamer.
Het warme koper tegen een diep zwarte basis creëert een aardachtig contrast en voegt een gewaagde Boho -sfeer toe aan uw woonkamer, slaapkamer of zelfs uw tuin of overdekt terras. Het unieke ontwerp combineert moeiteloos comfort en stijl, waardoor een statement -stuk in uw huis wordt gecreëerd.
Hoewel het kusseninzet niet is inbegrepen, kunt u gemakkelijk de perfecte pasvorm in onze winkel vinden. Handgemaakt van natuurlijke materialen, elke hoes heeft subtiele variaties, waardoor elk stuk uniek is.
| Materiaal | Katoen |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | India |
| height | 10cm |
| width | 50cm |
| length | 30cm |
| weight | 650gr |
| Barcode/EAN | 7438246117177 |
| SKU | INIE001BCo-30x50 |