| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Long Shell Tassel - WhiteBA026W • 214 in stock |
€ 15,50 | 1-3 days | Add |
Hanger made of shells handmade by Balinese craftsmen. To hang on doors, curtains or walls according to your desires, or simply put on a chest of drawers, this hanger will give an exotic and bohemian atmosphere to your decoration.
| Material | Shell |
| Color | White |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 75cm |
| width | 8cm |
| length | 8cm |
| weight | 120gr |
| Barcode/EAN | 7438246081003 |
| SKU | BA026W |