| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Capri Mirror - Natural - LJAPA026N-L-85 • 22 in stock |
€ 199,95 | 1-3 days | Add |
Inspired by the sun-kissed shores of Capri, this mirror exudes sophistication and allure. Crafted from sustainable grass, this mirror brings a touch of eco-friendly elegance to your space.
So, whether you're dreaming of island getaways or simply seeking to infuse your space with a hint of Mediterranean magic, let The Capri Mirror transport you to a realm of timeless elegance and seaside serenity.
| Language | English |
| Material | Glass |
| Made in | Indonesia |
| height | 3cm |
| width | 85cm |
| length | 85cm |
| weight | 3,800gr |
| Barcode/EAN | 7438246164140 |
| SKU | JAPA026N-L-85 |