| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Cozumel Plate - SmallJAAT023NB-S • 1 in stock |
€ 109,95 | 1-3 days | Add |
Look at this unique handwoven plate with its lovely black graphic details. A stunning ethnic wall display that will spice-up a boring wall in your home interior. We love the natural vibe of this exceptional wall piece!
| Language | English |
| Material | Shell |
| Made in | Indonesia |
| height | 12cm |
| width | 50cm |
| length | 50cm |
| weight | 880gr |
| Barcode/EAN | 7438246134112 |
| SKU | JAAT023NB-S |