| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Colonial Tissue Box - Natural BrownBAGE010NBr • 240 in stock |
€ 29,95 | 1-3 days | Add |
It's always useful to have a box of tissues to hand. Our tightly handwoven rattan tissue box is the perfect solution to those ugly supermarket tissue boxes ;-) It's a perfect size to fit onto a desk, in a bathroom or on a kitchen island without taking up too much space. A pretty accent to any room.
| Material | Rattan |
| Language | English |
| Shape | Cylinder |
| Made in | Indonesia |
| height | 15cm |
| width | 13cm |
| length | 13cm |
| weight | 200gr |
| Barcode/EAN | 7438246139155 |
| SKU | BAGE010NBr |