| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Raffia Basket - MJAAD004N-M • 14 in stock |
€ 54,95 | 1-3 days | Add |
Aloha! This tropical basket will steal your heart and spice up your interior. Made from banana leaf and decorated with raffia strands to make your storage look like something from a far away island. Available in two sizes.
| Material | Raffia |
| Language | English |
| Shape | Round |
| Made in | Indonesia |
| height | 27cm |
| width | 33cm |
| length | 33cm |
| weight | 2,050gr |
| Barcode/EAN | 7438246275280 |
| SKU | JAAD004N-M |