| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Macra-mazing Basket - Natural White - SJAAD006NW-S • 23 in stock |
€ 24,95 | 1-3 days | Add |
Our Macra-Mazing Basket is thoughtfully handcrafted using banana leaves and cotton. Its earthy tones and intricate macram design add a touch of natural elegance to any space. Choose a size (or all three!) that suits your needs best and add a touch of natural elegance to your living space today.
| Language | English |
| Material | Cotton |
| Shape | Cylinder |
| Made in | Indonesia |
| height | 16cm |
| width | 14cm |
| length | 14cm |
| weight | 200gr |
| Barcode/EAN | 7438246317348 |
| SKU | JAAD006NW-S |