| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Colonial Shell Coaster - Natural BrownBAGE006NBr • Product available |
€ 8,95 | Starts 15/05/2026 | Add |
Bring the Island style to your home with this beautiful handwoven Rattan Shell coaster. Surrounded by cowrie seashells, this coaster will suit any table setting adding a textural tropical touch, giving your home that irresistable island feel. We are ready for apro-o-clock!
| Language | English |
| Material | Rattan |
| Shape | Round |
| Made in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 15cm |
| length | 15cm |
| weight | 60gr |
| Barcode/EAN | 7438246138196 |
| SKU | BAGE006NBr |