| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Colonial Coaster - Natural BrownBAGE002NBr • 496 in stock |
€ 3,75 | 1-3 days | Add |
Bring the Island style to your home with this beautiful handwoven rattan coaster. This coaster will suit any table setting adding a textural tropical touch, giving your home that irresistable island feel. We are ready for apro-o-clock!
| Material | Rattan |
| Language | English |
| Shape | Round |
| Made in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 11cm |
| length | 11cm |
| weight | 20gr |
| Barcode/EAN | 7438246113100 |
| SKU | BAGE002NBr |