| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Fringe Raffia Coaster - NaturalBAJN031N • Product available |
€ 4,95 | Starts 14/09/2026 | Add |
Use this adorable coaster on coffee tables or paired with our Raffia Placemat in a table setting. Lightweight and in neutral tones they are suited to most interior and exterior styles.
| Language | English |
| Material | Raffia |
| Shape | Round |
| Made in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 10cm |
| length | 10cm |
| weight | 20gr |
| Barcode/EAN | 7438246092092 |
| SKU | BAJN031N |