| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Raffia Shell Pan CoasterBAJN051N • 183 in stock |
€ 19,95 | 1-3 days | Add |
Bring the Island style to your home with these raffia pan coasters. Surrounded by cowrie seashells, they will suit any table setting.
| Language | English |
| Material | Raffia |
| Shape | Round |
| Made in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 23cm |
| length | 23cm |
| diameter | 23cm |
| weight | 200gr |
| Barcode/EAN | 7438246195137 |
| SKU | BAJN051N |