| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Raffia Shell Coaster - NaturalBAJN053N • 265 in stock |
€ 9,95 | 1-3 days | Add |
Gorgeous round Balinese coaster beautifully decorated with cowrie seashells. Livens up the dining table with its traditional design and beautiful finishing of cowrie shells.
| Language | English |
| Material | Raffia |
| Shape | Round |
| Made in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 12cm |
| length | 12cm |
| weight | 20gr |
| Barcode/EAN | 7438246110130 |
| SKU | BAJN053N |