| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Teak Root Boho CoasterBASU510 • 379 in stock |
€ 3,95 | 1-3 days | Add |
Our teak root coasters create a boho chic but functional addition to your table. With their natural look they are suited to most interior styles. Beautiful on a summer table.
| Language | English |
| Material | Wood |
| Shape | Round |
| Made in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 10cm |
| length | 10cm |
| weight | 50gr |
| Barcode/EAN | 7438245990979 |
| SKU | BASU510 |