| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Marble Pan CoasterBA169W-S • 15 in stock |
€ 24,95 | 1-3 days | Add |
This stylish and solid Marble Pan Coaster with its sleek simplicity brings extra character to your table setting. Marble always adds a chic touch to any interior, table or kitchen counter.
| Material | Marble |
| Color | White |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 12cm |
| length | 12cm |
| weight | 300gr |
| Barcode/EAN | 7438246089030 |
| SKU | BA169W-S |