| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Black Pearl WalletBABE009B • 63 op voorraad |
€ 24,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Zet op een reis van verfijning met de Black Pearl -portemonnee, een echt juweeltje in de wereld van accessoires.
Stel je voor dat je naar de Black Pearl -portemonnee reikt terwijl je je voorbereidt om de komende dag te veroveren. Het compacte ontwerp past moeiteloos in uw zak of portemonnee. Net als de legendarische schat waar ik naar is vernoemd, voegt deze portemonnee een vleugje mystiek en alle ensemble toe.
| Kleur | Zwart |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Plastic |
| Vorm | Rechthoekig |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 10cm |
| length | 14cm |
| weight | 150gr |
| Barcode/EAN | 7438246030056 |
| SKU | BABE009B |