JAAT012NW • 24 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Banana Plant Hanger - Natural White - SJAAT012NW • 24 op voorraad |
€ 9,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Wij zijn dol op hangplanten! Deze ronde hangmand gemaakt van bananenblad en zeegras is de perfecte plantenhouder die een fantastisch huis vormt voor je kamerplanten. Voeg een decoratief tintje toe aan uw binnenruimte of overdekte buitenkamer met uw favoriete natuurlijke groen of kunstplant.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Palmblad |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 10cm |
| width | 11cm |
| length | 11cm |
| weight | 100gr |
| Barcode/EAN | 7438246033095 |
| SKU | JAAT012NW |