CNHC004N-XL • 86 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The RattanRock Planter - Natural - XLCNHC004N-XL • 86 op voorraad |
€ 59,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Statement groen vraagt om een basis met aanwezigheid. De RattanRock Planter verenigt de gedurfde schaal van een extra grote betonnen plantenbak met een verfijnd, op rotan geïnspireerd weefsel, ontworpen om interieurs met kracht en charme te verankeren.
Perfect voor het creëren van sfeer, het tilt zowel hedendaagse als rustieke ruimtes naar een hoger niveau door bomen of extra grote planten een dramatische maar evenwichtige basis te geven.
Duurzaamheid is inherent aan de cementconstructie en zorgt voor veerkracht, of het nu binnenshuis of op overdekte terrassen wordt gebruikt. Het neutrale oppervlak past zich naadloos aan en combineert veelzijdigheid met stijl.
Wat elke plantenbak onderscheidt, is de ambachtelijke afwerking met geweven effect. Subtiele variaties in toon en patroon benadrukken menselijk vakmanschap en zorgen ervoor dat elk stuk een authentiek karakter heeft.
| Materiaal | Beton |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | China |
| height | 24cm |
| width | 26cm |
| length | 26cm |
| weight | 4,940gr |
| Barcode/EAN | 6097313762729 |
| SKU | CNHC004N-XL |