CNHC005Br-XL • 35 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Faux-Puff Planter - Brown - XLCNHC005Br-XL • 35 op voorraad |
€ 149,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Een XL betonnen plantenbak moet meer bieden dan alleen nut. De Faux-Puff Planter verandert functie in vorm met zijn sculpturale, bladerdeegachtige ontwerp. Het ronde silhouet verzacht de kracht van cement, terwijl de extra grote schaal een indrukwekkende aanwezigheid biedt voor grote binnenbomen of uitgestrekt groen.
De royale afmetingen creëren een visueel evenwicht in open interieurs, entreehallen of brede patio's. De aardse bruine afwerking past zich naadloos aan in rustieke, boho en moderne ruimtes, waardoor het een veelzijdig anker is voor elke omgeving.
Zowel decoratief als praktisch, deze extra grote cementplantenbak zorgt voor duurzaamheid en verhoogt tegelijkertijd de sfeer. Elke plantenbak wordt met de hand afgewerkt door bekwame ambachtslieden. Subtiele toonverschuivingen en oppervlaktevariaties geven elk stuk een authentieke individualiteit die het echt uniek maakt.
| Materiaal | Beton |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | China |
| height | 30cm |
| width | 40cm |
| length | 40.70cm |
| weight | 10,600gr |
| Barcode/EAN | 6097313767786 |
| SKU | CNHC005Br-XL |