BA151B-L • 65 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Macrame Plant Holder - Black - LBA151B-L • 65 op voorraad |
€ 24,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Wij zijn dol op hangplanten! Deze handgemaakte macramémand van katoen is de perfecte plantenhouder die een fantastisch huis vormt voor je kamerplanten. Voeg een decoratief tintje toe aan uw binnenruimte of overdekte buitenkamer met uw favoriete natuurlijke groen of kunstplant.
| Materiaal | Katoen |
| Kleur | Zwart |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 110cm |
| width | 30cm |
| length | 30cm |
| weight | 320gr |
| Barcode/EAN | 7438246089016 |
| SKU | BA151B-L |