| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Pandan Table Lamp - White NaturalJABR050WN-40 • Product beschikbaar |
€ 209,95 | Start 06/05/2026 | Voeg toe |
Laat je inspireren door de speelse pandan tafellamp met sisal franjes die met zijn mooie boho look voor 100% sfeer zorgt. Hij geeft een gezellig licht in je woonkamer, woonkamer, slaapkamer of op een overdekt terras. Inclusief elektrische kabel.
| Materiaal | Terracotta |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 55cm |
| width | 40cm |
| length | 40cm |
| weight | 5,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246125158 |
| SKU | JABR050WN-40 |