JABR080BN • 36 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Naxos Table Lamp - Black NaturalJABR080BN • 36 op voorraad |
€ 209,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Waan jezelf in een Grieks 5 sterren resort of in een dure hotelkamer met deze prachtig originele tafellamp. Zet hem op je nachtkastje(s) of in een vergeten hoekje van je woonkamer en laat het er meteen uitzien als een designruimte. Onze Naxos tafellamp, gemaakt van prachtig terracotta en rotan, is verkrijgbaar in twee kleuren.
Let op: kabel wordt niet meegeleverd.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Terracotta, Aardewerk |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 56cm |
| width | 25cm |
| length | 25cm |
| diameter | 29cm |
| weight | 2,400gr |
| Barcode/EAN | 7438246247294 |
| SKU | JABR080BN |