JABR065N • 30 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Teak Wood Table Lamp Base - Natural - beigeJABR065N • 30 op voorraad |
€ 174,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Laat je inspireren door onze prachtige teakhouten tafellampvoet geschikt voor onze prachtige lampenkappen. Elektrische kabel inbegrepen.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 26cm |
| width | 15cm |
| length | 15cm |
| weight | 3,500gr |
| Barcode/EAN | 7438246175108 |
| SKU | JABR065N |