JABR060B • 44 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Table Lamp Base - Black - blackJABR060B • 44 op voorraad |
€ 149,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Laat je inspireren door onze mooie stijlvolle moderne tafellampvoet om een onweerstaanbare sfeer te creëren, combineer deze moderne terracotta lampenvoet met een gezellige lampenkap en plaats hem in je woonkamer of op een nachtkastje.
| Materiaal | Terracotta, Aardewerk |
| Kleur | Zwart |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 34cm |
| width | 16cm |
| length | 16cm |
| weight | 2,020gr |
| Barcode/EAN | 7438246175191 |
| SKU | JABR060B |