| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Island One Seater - Natural WhiteJACA002NW-70 • Product beschikbaar |
€ 599,95 | Start 25/05/2026 | Voeg toe |
Zomer! Leun achterover en ontspan in de Island One Seater, klaar voor warme zomeravonden. Glimlach, adem en ga langzaam…Dit product is gemaakt door verschillende families (arbeiders in de thuisindustrie). Afmetingen kunnen variëren als gevolg van de herkomst van materialen en verschillende interpretaties van de mensen die de producten maken. Het hout is onbehandeld bij levering, bescherm het volgens het geplande gebruik.
| Kleur | Beige, Wit |
| Materiaal | Hout, Textiel |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 75cm |
| width | 80cm |
| length | 70cm |
| weight | 16,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246048013 |
| SKU | JACA002NW-70 |