JAECOL015NW • 2 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Gilimanuk One Seater Sofa - OutdoorJAECOL015NW • 2 op voorraad |
€ 1.199,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Stel je voor dat je in je buitenparadijs zit, genesteld in onze gezellige eenzitsbank, liefdevol gemaakt van teruggewonnen teakhout en aangevuld met een zacht kussen. Het is een naadloze mix van stijl, comfort en milieubewustzijn en biedt u de ideale omgeving om te genieten van de schoonheid van de natuur.
Teakhout varieert altijd in toon, kleur en patroon. Elk stuk bevat zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel. Na verloop van tijd verzilvert de zon het hout; een vleugje olie behoudt zijn gouden warmte voor altijd.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 75cm |
| width | 75cm |
| length | 84cm |
| weight | 20,800gr |
| Barcode/EAN | 7438246315306 |
| SKU | JAECOL015NW |