JARAC008NW • 1 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Moyo Modular Two Seater - beige, whiteJARAC008NW • 1 op voorraad |
€ 2.999,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze collectie is uw uitnodiging om van de natuur te genieten terwijl u deze koestert, en biedt een luxueuze, comfortabele zitoplossing die vriendelijk is voor het milieu.
Dankzij het modulaire ontwerp kunt u met de Moyo-collectie uw buitenzitplaatsen aanpassen aan uw ruimte. Plaats de afzonderlijke stukken in verschillende configuraties, afhankelijk van uw behoeften, of u nu een grote bijeenkomst organiseert of op zoek bent naar een intieme setting.
Elk stuk is handgemaakt van teakhout en vertoont zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel. Na verloop van tijd verzilvert de zon het hout; een vleugje olie behoudt zijn gouden warmte voor altijd.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 70cm |
| width | 80cm |
| length | 160cm |
| weight | 50,650gr |
| Barcode/EAN | 7438246278205 |
| SKU | JARAC008NW |