JASE002NBlack • 2 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Malawi Two Seater - Natural Black - beige, blackJASE002NBlack • 2 op voorraad |
€ 2.195,00 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Malawi is een prachtige aanwinst voor elke kamer of patio, met zijn diepe zitplaatsen ideaal om te ontspannen en te lezen. Deze tijdloze bank is zorgvuldig vervaardigd uit gerecycled teakhout en is voorzien van zachte, zachte stoffen hoezen en een grote zitkussen met twee rugleuningen. De unieke vorm voegt comfort, stijl en originaliteit toe aan elke ruimte.
De Malawi is ook verkrijgbaar als eenzitsbank. De hier getoonde stof is geschikt voor buiten of binnen. De kleuren kunnen enigszins afwijken van uw scherm.
Elk stuk is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel. Na verloop van tijd verzilvert de zon het hout; een vleugje olie behoudt zijn gouden warmte voor altijd.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 70cm |
| width | 68cm |
| length | 140cm |
| weight | 37,700gr |
| Barcode/EAN | 6097311084090 |
| SKU | JASE002NBlack |