JABR050BN-40 • 8 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Pandan Table Lamp - Black NaturalJABR050BN-40 • 8 op voorraad |
€ 209,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Laat je inspireren door de speelse pandan tafellamp met sisal franjes die met zijn prachtige boho uitstraling 100% sfeer creëert. Het geeft een gezellig licht in uw woonkamer, lounge, slaapkamer of op een overdekt terras. Elektrische kabel inbegrepen.
Let op: kabel wordt niet meegeleverd.
| Materiaal | Terracotta, Aardewerk |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 55cm |
| width | 40cm |
| length | 40cm |
| weight | 5,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246125165 |
| SKU | JABR050BN-40 |