INRI013W-M • 23 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The L’Objet Table Lamp - White - MINRI013W-M • 23 op voorraad |
€ 299,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze middelwitte tafellamp onthult balans door proporties en textuur. Subtiele onregelmatigheden in het oppervlak van papier-maché vangen op onverwachte manieren licht, terwijl het silhouet zowel geaard als verfijnd aanvoelt. In deze dialoog van contrasten wordt de L'Objet tafellamp een ingetogen middelpunt.
Hij is zo geschaald dat hij naadloos op dressoirs, bureaus of nachtkastjes past en biedt praktische verlichting zonder overweldigend te zijn. De zachte verspreiding van licht versterkt het interieur met rustige precisie, waardoor het net zo functioneel als expressief wordt.
Stel je avondrituelen of creatieve werkdagen voor, omlijst door zijn gloed, de lamp past zich net zo gemakkelijk aan de stemming aan als aan de stijl. Elk stuk is individueel met de hand afgewerkt, met ambachtelijke variaties die authenticiteit en uniciteit garanderen.
Let op: kabel wordt niet meegeleverd.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Papier |
| Gemaakt in | India |
| height | 32cm |
| width | 35cm |
| length | 35cm |
| weight | 2,270gr |
| Barcode/EAN | 6097313258260 |
| SKU | INRI013W-M |