INGC004Smo • Product beschikbaar
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Éclat Cognac Candle Holder - Smoky BrownINGC004Smo • Product beschikbaar |
€ 19,95 | Start 11/05/2026 | Voeg toe |
Rustig en tastbaar, de Éclat Cognac kandelaar vangt de stille poëzie van licht. Deze rokerige bruine glazen kandelaar weerspiegelt een gevoel van evenwicht en ingetogen schoonheid en biedt een warm accent aan moderne of organische interieurs.
Zacht afgerond en uitnodigend, dit decoratieve kaarsaccessoire geeft textuur en glans aan avondrituelen. Of je hem nu op een console, eettafel of nachtkastje plaatst, de klank ervan wordt dieper naarmate de kaars naar binnen flikkert, waardoor een sfeer van stille intimiteit ontstaat.
Het glas is met de hand gevormd en door de tijd afgekoeld en behoudt subtiele rimpelingen en toonverschuivingen die de vervaardiging ervan onthullen. Het is een stuk geboren uit geduld en draagt het zachte ritme van de adem van de ambachtsman in zijn vorm.
| Materiaal | Glas |
| Taal | Engels |
| Vorm | Cilinder |
| Gemaakt in | India |
| height | 9cm |
| width | 9cm |
| length | 9cm |
| weight | 310gr |
| Barcode/EAN | 6097312345381 |
| SKU | INGC004Smo |