| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Candle Trunk - NaturalJAHU039N • 57 op voorraad |
€ 324,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Haal een stukje natuur in huis met onze unieke Candle Trunk. Elk stuk is vakkundig met de hand gemaakt van hoogwaardig hout en volgt de natuurlijke vorm van een boomstam, waardoor organische elegantie en rustieke charme aan elke ruimte worden toegevoegd.
Gedeeltelijk gevuld met was, is hij ontworpen voor langdurig gebruik. Zodra de was is opgebrand, kun je hem eenvoudig bijvullen met je favoriete kaarsvet om de gezellige gloed levend te houden. Wat deze kaars nog specialer maakt, is zijn geschiedenis: deze originele houten potten werden ooit gebruikt voor het stempelen van rijst, waardoor een prachtig cultureel achtergrondverhaal in je huis kwam.
Handgemaakt van natuurlijke materialen, subtiele variaties in nerf, kleur en textuur maken elke Candle Trunk echt authentiek en uniek in zijn soort.
| Materiaal | Hout |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 38cm |
| width | 34cm |
| length | 34cm |
| weight | 14,760gr |
| Barcode/EAN | 7438246219253 |
| SKU | JAHU039N |