INME008G-High • 71 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Hurricane X - Gold - HighINME008G-High • 71 op voorraad |
€ 99,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Hurricane x is gebouwd om de vlam te eren. Deze hoge orkaankaarshouder is gemaakt van glas en metaal en komt met stille kracht omhoog, houdt het licht stabiel en laat het helderder schijnen. Sterk van vorm en toch elegant van detail, het voelt tijdloos en zelfverzekerd aan.
Gedefinieerd door zijn aanwezigheid geeft het ontwerp licht een podium. Het stabiliseert de flikkering, verzacht de gloed en verandert een eenvoudige vlam in atmosfeer. Zowel functioneel als verfijnd, brengt het warmte in de kamer en fungeert het tevens als een sculpturaal accent.
Het is meer dan een vat: het wordt onderdeel van het karakter van de kamer. Licht, ruimte en sfeer komen samen en creëren momenten die blijven hangen lang nadat de vlam is gedoofd.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Messing |
| Vorm | Cilinder |
| Gemaakt in | India |
| height | 30cm |
| width | 26cm |
| length | 26cm |
| weight | 1,850gr |
| Barcode/EAN | 6097312256212 |
| SKU | INME008G-High |