| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Sumba Stone #26 Candle HolderBAHRA026 • 25 op voorraad |
€ 32,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Laat uw ruimte mysterie en cultuur uitstralen met ons Sumba Stone -stuk. Perversie met de hand gesneden van natuurlijke zandsteen door bekwame ambachtslieden op het eiland Sumba, Indonesië, heeft een menselijk gezichtsontwerp dat gewaagde elegantie en tijdloos karakter uitstraalt.
Traditioneel worden deze eenvoudige maar zinvolle stenen beelden geplaatst rond de ingangen van Sumbanese huizen, waarvan wordt aangenomen dat ze bescherming en genezing bieden voor degenen binnenin. Door er een in uw huis te brengen, kunt u dezelfde geest en rijk erfgoed dragen terwijl u een opvallend decoratief accent toevoegt.
Elk standbeeld wordt uniek gevormd met de hand en de natuur zelf, waardoor elk stuk zijn eigen duidelijke charme en authenticiteit krijgt waardoor het echt uniek is.
| Vorm | Ronde |
| Kleur | Zwart |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Steen |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 10cm |
| width | 8cm |
| length | 8cm |
| weight | 800gr |
| Barcode/EAN | 7438246053017 |
| SKU | BAHRA026 |