INME010B-M • 91 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Hurricane Framed Candle Holder - Black - MINME010B-M • 91 op voorraad |
€ 29,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Hurricane x vangt licht met de bedoeling, waardoor een enkele vlam een stil spektakel wordt. Deze korte zwarte orkaanlantaarn, gemaakt van gerecycled glas en ingelijst in metaal, is sterk, sierlijk en ontworpen om lang mee te gaan en tegelijkertijd het alledaagse naar een hoger niveau te tillen.
Wanneer maaltijden worden gedeeld, geeft dit intimiteit aan tafel. Wanneer gasten arriveren, wordt er een welkom geboden voordat er woorden worden gesproken. Wanneer de avond valt, kalmeert het de slaapkamer met een zachte gloed. Waar hij ook staat, de Hurricane x bepaalt de sfeer met elegantie en stille kracht.
De schoonheid van The Hurricane x schuilt in de details. Elke lantaarn heeft vage variaties in afwerking en glaswerk, kleine handtekeningen van het maken ervan die hem authenticiteit, persoonlijkheid en ziel geven.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Messing |
| Vorm | Cilinder |
| Gemaakt in | India |
| height | 18cm |
| width | 13cm |
| length | 13cm |
| weight | 500gr |
| Barcode/EAN | 6097312260295 |
| SKU | INME010B-M |