| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Hurricane X - Gold - LowINME008G-Low • 84 op voorraad |
€ 74,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Glas dat gloeit. Metaal dat aardt. De Hurricane x is gevormd uit stevig aluminium en helder glas, waardoor een orkaankaarsenhouder voor op tafel ontstaat die zowel sterk als delicaat aanvoelt. Het beschermt de vlam en laat het licht vrij dansen, een evenwicht tussen duurzaamheid en gratie.
In het hart van een eettafel geeft The Hurricane x een nieuwe vorm aan de sfeer. Een eenvoudige maaltijd voelt verheven aan, de ruimte wordt verzacht door een gloed die blijft hangen lang nadat de vlam is gedoofd.
Geen twee zijn ooit helemaal hetzelfde. Lichte texturen, zachte toonverschuivingen en de hand van de maker geven elk stuk zijn eigen persoonlijkheid, een object dat leeft van charme, intentie en stille luxe.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Messing |
| Gemaakt in | India |
| height | 22.50cm |
| width | 26cm |
| length | 26cm |
| weight | 1,750gr |
| Barcode/EAN | 6097312255284 |
| SKU | INME008G-Low |