| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Bondi Candle HolderJAES019NB • 51 op voorraad |
€ 12,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Creëer een warme, uitnodigende sfeer en voeg een natuurlijk karakter toe aan uw tafelblad met de Bondi -kandelaar. Desiekend handgemaakt van duurzaam teakhout, het beschikt over een verfijnd bowl-cup-ontwerp met een kleine topopening, perfect maat voor het vasthouden van kaarsen.
Ideaal voor plaatsing op eettafels, bijzettafels of als onderdeel van een middelpunt, combineert het functionaliteit met ambachtelijke schoonheid. Meer dan alleen een kandelaar, het fungeert als een decoratief accent, waardoor ingetogen elegantie en warmte in elke kamer wordt gebracht.
Handgemaakt van Natural Teak, het toont subtiele variaties in toon, textuur en vorm. Deze organische verschillen benadrukken de authentieke schoonheid ervan, waardoor de Bondi -kandelaar een echt uniek en tijdloos stuk voor uw huis is.
| Vorm | Ronde |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 8cm |
| width | 8cm |
| length | 8cm |
| weight | 200gr |
| Barcode/EAN | 7438246057015 |
| SKU | JAES019NB |