JABR045WN-M • 5 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Pretty Candle Holder - White Natural - MJABR045WN-M • 5 op voorraad |
€ 21,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Mooi is hij zeker, deze Pretty kandelaar! De combinatie van wit terracotta en een raffia-accent bovenop maakt dit een zeer stijlvolle toevoeging aan elke ruimte. Er zijn drie hoogtes - door ze te combineren creëer je een verbluffende look op je tafel, console of zelfs de rand van je badkuip!
| Vorm | Ronde |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Terracotta |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 16cm |
| width | 13cm |
| length | 13cm |
| weight | 940gr |
| Barcode/EAN | 7438246136147 |
| SKU | JABR045WN-M |