JAES001B-L • 140 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Burned Cylinder Dish - Black - LJAES001B-L • 140 op voorraad |
€ 14,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Wij houden van uniek servies! De prachtige antieke uitstraling van deze gebrande terracotta schaal maakt hem uitzonderlijk voor alle gelegenheden.
| Materiaal | Terracotta |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 8cm |
| width | 20cm |
| length | 20cm |
| weight | 850gr |
| Barcode/EAN | 6097315260254 |
| SKU | JAES001B-L |