BALE031NB • 25 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Cotton Wood Keychain - Natural BlackBALE031NB • 25 op voorraad |
€ 6,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Gemaakt met een mix van natuurlijk katoen en hout, de katoenen houten sleutelhanger heeft lange, bengelende kwastjes in natuurlijke kleur, geaccentueerd met slanke zwarte kralen, waardoor een vleugje eigenzinnigheid aan zijn minimalistische ontwerp wordt toegevoegd. Deze sleutelhanger belichaamt eenvoud en milieuvriendelijkheid en biedt een speels element met zijn charmante combinatie van natuurlijke en zwarte elementen.
Bevestig het aan uw sleutels, tas of rugzak om uw benodigdheden te infuseren met organische charme en een vleugje grillige stijl.
| Materiaal | Katoen |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 20cm |
| width | 3cm |
| length | 3cm |
| weight | 80gr |
| Barcode/EAN | 7438245979974 |
| SKU | BALE031NB |