| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Teak Root Cutting BoardBASU508 |
€ 41,95 | - | Voeg toe |
Door gebruik te maken van een dwarsdoorsnede van teakhout behoudt deze teakhouten snijplank de organische jaarringen en rauwheid. De Teak Root Cutting Board is handgemaakt op Bali en heeft de natuurlijke uitstraling van organische rondingen en aardse kracht.
Een uniek meesterwerk voor uw keuken, het brede oppervlak wordt een vertrouwd station voor het snijden van brood, het bereiden van groenten of het presenteren van vleeswaren. De rijke houtnerf vormt een opvallend contrast met knapperige crackers en verse druiven, waardoor zelfs de eenvoudigste spread naar een hoger niveau wordt getild.
Met zijn gevarieerde patronen en onregelmatige silhouet zijn geen twee planken hetzelfde. Om de schoonheid ervan duurzaam te houden, bewaart u het op een koele, droge plaats en voedt u het hout met minerale olie van voedselkwaliteit, waardoor de warmte behouden blijft voordat het vervaagt tot zilvergrijs.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 2.50cm |
| width | 34cm |
| length | 34cm |
| weight | 1,400gr |
| Barcode/EAN | 7438245990955 |
| SKU | BASU508 |