| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Burned Curry Pot - Black - blackJAES022B • Product beschikbaar |
€ 34,95 | Start 12/06/2026 | Voeg toe |
Als je met familie of vrienden dineert, is niets fijner dan een mooi gedekte tafel met mooi gekozen servies. Wij houden van het unieke design van deze gebrande currypot met deksel.
| Materiaal | Terracotta, Aardewerk |
| Kleur | Zwart |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 15cm |
| width | 24cm |
| length | 24cm |
| weight | 3,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246172190 |
| SKU | JAES022B |