| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Aqua Casserole with HandlePOCE087Bl • 178 op voorraad |
€ 38,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Kook, serveer en indruk op één in één met de aqua -ovenschotel met handvat. Perfect voor alles, van gebakken stoofschotels tot geroosterde groenten of romige pasta's, dit veelzijdige gerecht is net zo mooi als functioneel. Deze ovenschotel is onderdeel van de Aqua -collectie en is handgemaakt in Portugal, met de charme van traditionele keramiek met een moderne wending.
Dit handgemaakte servies kan aanzienlijk variëren in kleur en verschillende tinten blauw. Deze variaties zijn geen fabricage van defecten, maar unieke kenmerken van het materiaal en het vakmanschap.
| Materiaal | Steengoed |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Portugal |
| height | 5.50cm |
| width | 15cm |
| length | 19.50cm |
| weight | 600gr |
| Barcode/EAN | 6097314530570 |
| SKU | POCE087Bl |