JABR107NB • 8 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Raffia Teak Wood Table Lamp - Natural BlackJABR107NB • 8 op voorraad |
€ 209,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Voeg een vleugje natuur toe aan je huis met de Raffia Teakhouten tafellamp. De unieke zwarte raffia-kap en de massief teakhouten basis creëren een verfijnde kustsfeer, waardoor het ideaal is voor het creëren van een ontspannen sfeer in elke kamer. Of u deze lamp nu in uw woonkamer, slaapkamer of kantoor plaatst, deze lamp brengt zowel elegantie als functionaliteit in uw ruimte. De elektriciteitskabel wordt meegeleverd, dus hij is direct klaar voor gebruik.
Let op: kabel wordt niet meegeleverd.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 55cm |
| width | 25cm |
| length | 25cm |
| weight | 3,500gr |
| Barcode/EAN | 6097311079027 |
| SKU | JABR107NB |