JAPA026N-L-85 • 22 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Capri Mirror - Natural - LJAPA026N-L-85 • 22 op voorraad |
€ 199,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Geïnspireerd door de zonovergoten oevers van Capri, straalt deze spiegel verfijning en allure uit. Deze spiegel is gemaakt van duurzaam gras en brengt een vleugje milieuvriendelijke elegantie in uw ruimte.
Dus of u nu droomt van een uitje naar een eiland of gewoon uw ruimte wilt doordrenken met een vleugje mediterrane magie, laat The Capri Mirror u meenemen naar een rijk van tijdloze elegantie en sereniteit aan zee.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Glas |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 3cm |
| width | 85cm |
| length | 85cm |
| weight | 3,800gr |
| Barcode/EAN | 7438246164140 |
| SKU | JAPA026N-L-85 |